Bez bramek w zaległych derbach

• autor: Kanonier, 2011-05-11 21:28

W środę (11.05.2011r.) o godzinie 18:00 w Górkach nasza drużyna rezerw rozegrała zaległy mecz 13 kolejki. Mecz zaczął się o kilku akcji gospodarzy lecz żadna z nich nie była większym zagrożeniem dla straty przez nas gola. Nasza drużyna po "wyszumieniu" się Górek coraz odważniej próbowała zagrozić bramce gospodarza. Warte odnotowania są strzały z odległości lecz żaden w pierwszej połowie nie był większym zagrożeniem. Strzały te mijały daleko bramkę lub były zbyt słabe żeby pokonać obu golkiperów. Druga połowa można powiedzieć że była ciut bardziej ciekawsza. Zaczęła się "prawie" tak samo jak pierwsza połowa. Gospodarze za wszelką cenę chciały jak najszybciej strzelić nam gola lecz bez skutku. Około 50 minuty wart odnotowania jest strzał z dystansu, który mija naszą bramkę ocierając się od poprzeczki.  Później przez 10 minut atakowaliśmy bramkę raz z prawej, raz z lewej lecz żadna z akcji lub wrzutek nie została zakończona "kończącym strzałem". 65 minucie kolejnym strzałem próbuje Kuźnik lecz piłka po raz kolejny mija bramkę. Potem przez kilka minut gra toczyła się w środku pola lecz żadnej drużynie nie udawało się przejąć tam kontroli i wynikł z tego mały "chaos". 85 minuta rzut wolny z około 20 metrów lecz strzał ląduje na naszym murze. Później już do końcowego gwizdka to nasza drużyna przebywała w polu karnym Górek lecz z żadnej akcji/wrzutek nic nie wynikło. Mecz zakończył się podziałem punktów i bezbramkowym remisem.

kliknij więcej, aby przeczytać skład

LKS II Górki Śl. 0-0 LKS II Lyski

Skład Lysek II: D.Bierza - D.Mrozek(T.Procek), R.Foryś, M.Foryś, D.Newe - M.Habram, D.Czeszkiewicz, R.Kolarczyk(M.Kuźnik), K.Gwoźdź(D.Gryt) - R.Rudzok, G.Adamczyk(P.Papierok)

Na ławce rezerwowych był jeszcze: Gaszka

autor: zbyszek40 2011-05-12 11:34:08

Profil zbyszek40 w Futbolowo I połowie "kozioł " miał swietna okazję do strzelenia bramki, ale posłał piłke koło słupka,a w drugiej połowie Rafał Rudzok dostał piłke i znalazł sie sam na sam z golkiperem Górek, który wybronił strzał który mógł roztrzygnąc o wyniku meczu. Ogólnie mecz słaby, ale był do wygrania przez naszą drużynę.Trudno gramy dalej jeszcze kilka kolejek.