Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Zwycięstwo juniorów z Pietraszynem

• autor: LKSLYSKI, 2011-04-17 13:40

W niedzielę 17 kwietnia na boisku w Lyskach o godz.11.00 podejmowaliśmy ostatnią drużynę Ligi juniorów młodszych z Pietraszyna. Mimo, że nasza drużyna zwyciężyła 6:2 pokazując dopiero swoją wyższosć w II połowie to dało się odczuć, jednak zlekceważenie drużyny z Pietraszyna, która przed tym meczem nie zdobyła nawet punktu nie wliczajac walkoweru, który otrzymała za wycofanie sie drużyny z Zawady Książęcej. Było widać, że drużyna z Pietraszyna się wzmocniła przed rundą wiosenną i jeszcze nie jednej drużynie przysporzą wiele problemów.

kliknij więcej, aby przeczytać relację

Początek spotkania pokazał, że ten mecz nie będzie wcale taką łatwą przeprawą i to właśnie goście obejmują prowadzenie po znakomitym uderzeniu z dystansu. Nasza drużyna odrazu zabrała się do odrabiania strat czego efektem są bramki R.Rudzoka i M.Bugdola i na przerwę schodzimy z prowadzeniem 2:1 .Po przerwie katastrofalny błąd popełnia nasz bramkarz T.Palica i napastnik Pietraszyna dopełnia foramlości doprowadzając do remisu 2:2, później jednak warunki na boisku dyktowali gospodarze strzelając kolejno bramki na 3:2(Czeszkiewicz-głową), 4:2(Czeszkiewicz), 5:2(Czeszkiewicz) i wynik ustalił po błędzie defensywy M.Bugdol strzelajac pewnie bramke na 6:2.W szczególności dzisiaj zawiódł środek, jednak wierzymy, że za 3 tygodnie chyba w decydującym spotkaniu o mistrzostwie w Zawadzie pokażemy pełnie swoich możliwości nie dając złudzeń kto jest najlepszy w tej lidze.

Spotkanie poprowadził: Ł.Wojaczek

Widzów: 15

Nasza drużyna wysapiła w składzie: T.Palica - Ł.Kuczera, R.Kuczera, T.Procek, M.Palica - K.Piela, D.Gryt, D.Czeszkiewicz, K.Zachlod(M.Gaszka) - M.Bugdol, R.Rudzok(B.Kotyrba)