Derby nie dla nas. Wygrana juniorów

• autor: LKSLYSKI, 2017-10-02 15:08

Kolejną porażkę zanotowała nasza drużyna seniorska. Mecz derbowy w Nowej Wsi przegraliśmy 1:2 i w tym miesiącu nie zdobywamy ani jednego punktu. Przegrywając 4 mecze z Tworkowem, Pietrowicami Wielkimi, Kobylą i Nową Wsią. W tabeli ze szczytu spadamy w dolne rejony tabeli a jeszcze miesiąc temu byliśmy w czołówce. Od tego czasu niestety wiele dobrego się dla naszego zespołu nie wydarzyło i jeśli nie chcemy mieć trudnej przeprawy na wiosnę najwyższy czas zacząć regularnie punktować, bo drużyny z dolnych rejonów tabeli w tej kolejce zaczęły zdobywać punkty.

Mecz w Nowej Wsi nie był porywającym widowiskiem zarówno gospodarze jak i nasza drużyna nie grała nic specjalnego, jednak lider tabeli był skuteczniejszy tego dnia, wykorzystując błąd bramkarza i niefortunną interwencję naszego stopera. Nowa Wieś prowadziła 2:0 po bramkach S.Bluszcza w 21' i R.Malejki w 53'. Naszą drużynę było zdać jedynie na gola w 77' z rzutu karnego D.Nieszporka. Nasza drużyna miała jeszcze okazję na zdobycie wyrównującego gola po rzucie wolnym pośrednim w polu karnym, który został w fatalnym stylu zmarnowany.

Okazja do przełamania dla naszego zespołu w najbliższą sobotę o godz. 15:00 z Brzeziem. Wydaje się, że najwyższy czas coś zmienić w zespole, jeśli chcemy myśleć o powrocie na zwycięską ściężkę.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

D.Bierza - M.Kisiel(33' M.Janus), K.Janoszek, G.Stachowiak, M.Błaszczok - Sz.Przygoda(78' P.Zalesiński), P.Konsek, Ł.Kuczera(80'D.Glapiak), D.Nieszporek(78'M.Pastor) - T.Langer(60' Cz.Wojciechowski), J.Wojaczek

Ponadto  B.Tytko

D.Kowacz(sędzia główny)

B.Ochyj, M.Szymiczek(sędziowie asystenci)

Treningi drużyny w tym tygodniu we wtorek i piątek o godz. 17:00 na boisku

Drużyna juniorów podejmowała na własnym boisku Naprzód Syrynia. Juniorzy zaprezentowali się dobrze wygrywając 4:1. Rozgrywki w grupie juniorów po tej kolejce się wyrównały. Liderujące do tej pory Rudy niespodziewanie przegrały z Czernicą 1:2. Za tydzień nasz zespół czeka mecz u siebie w sobotę o godz. 11:00 z Rudami i będzie szansa przy ewentualnym zwycięstwie wskoczyć nawet na pozycję lidera.

...