Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Lider pokonany.

• autor: LKSLYSKI, 2017-05-22 12:38

Zwycięstwem naszej drużyny zakończył się sobotni  derbowy mecz XXVI kolejki raciborskiej klasy A.

Lider rozgrywek LKS Raszczyce przyjechał w mocno osłabionym składzie co w 100% wykorzystał lysecki zespół tym samym ciągle utrzymując się w grze o podium tegorocznych rozgrywek.

Nasz zespół wyszedł na prowadzenie po koronkowej akcji B.Kłosek-J.Wojaczek, który nie dał szans bramkarzowi. do przerwy nasz zespół miał jeszcze okazje na zdobycia bramek. Raszczyce miały także 2 dobre okazje do zdobycia bramki. Po przerwie nasz zespół wyszedł bardziej zdeterminowany, aby nie wypuścić zwycięstwa tak jak to się stało tydzień temu w Chłupkach. Bramka na 2:0 padła po dokładnym dośrodkowaniu Cz.Wojciechowskiego do Ł.Kuczery, zaś wynik został ustalony po zamieszaniu w polu bramkowym i obrońca Raszczyc naciskany przez Cz.Wojciechowskiego skierował piłkę do własnej bramki.

Nasza drużyna do końca meczu nie popełniła błędu w defensywie i mogła cieszyć się z czystego konta w defensywie.

Skład LKS Lyski: B.Tytko - D.Mrozek, K.Janoszek(70'Sz.Szczyrba), Sz.Przygoda, M.Błaszczok - Ł.Kuczera, S.Urbaś(85'M.Pastor), K.Gawlyta, D.Nieszporek(65'Cz.Wojciechowski) - B.Kłosek, J.Wojaczek

Ponadto:D.Glapiak, D.Bierza

Spotkanie sędziowali:

D.Lenort(sędzia główny)

S.Wieczorek, P.Jeziorski(sędziowie asystenci)

Treningi drużyny w tym tygodniu wyjątkowo w poniedziałek 22 maj o godz. 18:00 boisko i czwartek 25 maj o godz. 18:00.

W następnym meczu nasza drużyna zagra w sobotę 27 maja o godz. 17:00 w Raciborzu-Ocicach

Zapraszamy naszych sympatyków na ten mecz.

Zwycięski mecz także zaliczyli juniorzy młodsi, którzy w bardzo mocno okrojonym składzie, bowiem mecz kończyli w ósemkę pokonali Kornowac 7:2. W pierwszej połowie grając w 9-cio osobowym składzie prowadziliśmy 3:2. Trzeba dodać że Kornowac przyjechał na mecz tylko w ósemkę.

Skład Lysek: K.Śliwiński - W.Andrzejak, O.Ilka, M.Mrówka, D.Wolnik - M.Brachman, S.Naumowicz, R.Drygas - F.Mazelanik(do 41')