Aktualności

Mecz na szczycie A-klasy dla Krzanowic. Pierwsza porażka...

• autor: LKSLYSKI, 2016-10-09 07:39
Mecz na szczycie A-klasy dla Krzanowic. Pierwsza porażka stała się faktem

W Spotkaniu IX kolejki raciborskiej klasy A nasza drużyna grała na wyjeździe w Krzanowicach z liderem rozgrywek, który po wczorajszym zwycięstwie odskoczył naszej drużynie już na 5 punktów. Nasza drużyna po porażce spada na 3 miejsce, bowiem Raszczyce pokonały 1:0 Czarnych Gorzyce i wyprzedzili nasz zespół o 1 punkt.

kliknij więcej, aby przeczytać o meczu.

Wczorajszy mecz nasza drużyna rozpoczęła z animuszem, mamy swoje okazje do zdobycia bramki, jednak mocne uderzenie z ok.25 m. Tomka Langera odbija się od poprzeczki a strzał z rzutu wolnego B.Kłoska minimalnie obok bramki. Później do głosu zaczynają dochodzić gospodarze kilkukrotnie groźnie zagrażając naszej drużynie, szczególnie po dobrze wykonywanych rzutach rożnych.

Chwilę przed przerwą Krzanowice wykorzystują przewagę liczebną w naszym polu karnym i nie zdołaliśmy odpowiednio upilnować napastników Krzanowic i "dostajemy" bramkę do szatni. Druga połowa rozpoczyna się także fatalnie dla naszego zespołu. Strata w środkowej strefie, szybkie rozegranie piłki Krzanowic i najskuteczniejszy w szeregach gospodarzy kapitan. T.Pieczarek pewnym strzałem podwyższa wynik. Na domiar złego ok. 60' za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić nasz kapitan K.Gawlyta, który otrzymał już 4 żółtą kartkę i w meczu z Chałupkami będzie musiał pauzować. A to nie jedyna absencja na kolejny mecz. Wracając do meczu po czerwonej kartce. Krzanowice miały jeszcze więcej miejsca na boisku, którego we wczorajszym meczu i tak miały za wiele zanim jeszcze graliśmy w pełnym składzie osobowym co wczoraj bezlitośnie wykorzystały. W samej końcówce kapitan gospodarzy zdobywa swoją drugą bramkę i ostatecznie przegrywamy 0:3.

Niestety pierwsza porażka w tym sezonie stała się faktem. Za tydzień w sobotę 15 października podejmować będziemy czwarte w tabeli Chałupki i będzie to dla naszego zespołu mecz o utrzymanie się na podium.