Aktualności

Dżoker Wojciechowski daje zwycięstwo w ostatnich sekundach...

• autor: LKSLYSKI, 2016-08-28 21:04
Dżoker Wojciechowski daje zwycięstwo w ostatnich sekundach meczu.

Takie mecze jak ten dzisiejszy będą zapamiętane na długo. Mecz może i był bezbarwny z małą ilością sytuacji podbramkowych. Gra toczyła się w głównie w środku boiska i spotkanie było typowym meczem walki. Nasza drużyna jednak zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w ostatnich sekundach meczu za sprawą Czesia Wojciechowskiego, który to wszedł na boisko parę chwil wcześniej już w doliczonym czasie gry. Dzięki tej złotej bramce nasza drużyna mogła się już cieszyć z trzeciego kompletu punktów w tym sezonie.

kliknij więcej, aby przeczytac krótką relację

Dzisiejszy mecz był tym serii kto strzeli pierwszego gola najprawdopodobniej będzie cieszyć się ze zwycięstwa. Kibice musieli czekać na tego decydującego gola aż do 92'. Czesław Wojciechowski ogrywa w polu karnym defensora Gorzyc i posyła futbolówkę w boczną siatkę. Ku radości wszystkich naszych sympatyków piłka zatrzepotała w siatce i zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki.

Wcześniej jednak to nasza drużyna miała więcej szczęścia. W szczególności w pierwszej połowie Gorzyce miały więcej z gry. W jednej sytuacji ratuje nas słupek a w drugiej z bliskiej odległości chybi napastnik gości.

W drugiej połowie bardzo dobrą interwencją popisuje się nasz bramkarz B.Tytko zażegnując niebezpieczeństwo utraty gola. Nasza drużyna najlepszą okazję miała za sprawą B.Kłoska ale jego strzał został zablokowany.

Stało się faktem, że nasza drużyna zdobywa kolejne 3 punkty i umacnia się w czołówce tabeli.

Już za tydzień w niedzielę jedziemy do Zawady Książęcej powalczyć o kolejne 3 punkty. Początek meczu o godz. 16:00

Treningi w tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 18:00