Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Na 0 z tyłu w Studziennej. 3 punkty jadą do Lysek

• autor: LKSLYSKI, 2016-08-22 20:42

Zwycięstwem 1:0 zakończył się sobotni wyjazd naszej drużyny do raciborskiej dzielnicy Studzienna.

Wynik meczu ustalił na początku drugiej połowy po stałym fragmencie gry Bronek Kłosek, który najlepiej się zachował w polu karnym przeciwnika po dobrze wykonanym rzucie rożnym.

kliknij więcej, aby przeczytać krótką relację z meczu

Sobotnie spotkanie było dość wyrównane, jednakże więcej z gry miał nasz zespół który kilkukrotnie w pierwszej połowie był bliski objęcia prowadzenia, jednak albo na drodze stał dobrze dysponowany goalkeaper gospodarzy, który fantastycznie obronił strzał Bronka Kłoska z ok.16 metra, raz Studzienną ratowała poprzeczka po dobrym uderzeniu Ł.Kuczery albo zawodziła skuteczność w dobrych pozycjach strzeleckich. W defensywie w szczególności uwaga była zwrócona na doświadczonego D.Binka, który swoim doświadczeniem starał się kreować grę ofensywną Studziennej. Do przerwy bez bramek i zapowiadało się kto strzeli pierwszą bramkę w meczu ten będzie bardzo bliski końcowego zwycięstwa.

Decydująca akcja rozpoczyna się od odbioru D.Mrozka w bocznej części boiska, który szybko poszukał na drugiej stronie Ł.Kuczery ten długo nie zastanawiając się popędził w stronę bramki gospodarzy. Jego uderzenie dało nam rzut rożny, który dokładnie wykonał K.Gawlyta mocnym dośrodkowaniem poszukał niezawodnego Bronka Kłoska, który pewnym strzałem głową zdobywa bramkę, jak się później okazało był to decydujący gol tego meczu na wagę 3 punktów. Do końca meczu nasza drużyna oddalała niebezpieczeństwo utraty gola próbując kontratakować, jednak wynik meczu już nie uległ zmianie i nasza drużyna dopisuje cenne 3 punkty.

Teraz zagramy z jednym z głównych kandydatów do awansu drużyną Czarnych Gorzyce.

Ten mecz odbędzie się wyjątkowo w niedzielę o godz. 17:00 na lyseckim boisku.

Treningi drużyny seniorskiej w tym tygodniu wtorek i czwartek o godz. 18:00