Zapowiedź ostatniego meczu w tym roku

• autor: LKSLYSKI, 2015-11-14 10:18

W meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej dojdzie do konfrontacji LKS Lyski z LKS Górki Śl. Początek meczu w niedzielę 15 listopada o godz. 13:00.

Nasza drużyna po ubiegłotygodniowej wpadce w Rudniku ma sporo do udowodnienia, że był to tylko bolesny wypadek przy pracy i na jutrzejszy mecz nasz zespół wyjątkowo się zmobilizuje, żeby chociaż nieco zatrzeć złe wrażenie z poprzedniego meczu. W grze naszej drużyny jest bardzo dużo do poprawy, ostatnimi czasy proste błędy mnożą się w naszej drużynie, które niejednokrotnie miały wpływ na końcowy rezultat. Często brakuje koncentracji, zbyt dużo jest w grze podejmowanych złych wyborów a skuteczność w ostatnim czasie także nie jest na najwyższym poziomie. Jutrzejszy mecz jest tym z serii derbowych, a jak wiadomo takie mecze rządzą się swoimi prawami i o punkty na pewno łatwo nie będzie. Wydaje się, że wyniki osiągane ostatnio przez drużynę nie są wynikiem nie wystarczających umiejętności jak na tą klasę rozgrywkową. Problem raczej siedzi w głowach zawodników, ale jutro nasza drużyna będzie mieć okazję pokazania, że potencjał jaki ma ta drużyna zostanie odpowiednio wykorzystany i nasza drużyna nawet przez chwilę nie będzie mieć chwil słabości i zagra przez pełne 90 minut + doliczony czas gry na wysokim poziomie i w końcowym rozrachunku jutro zdobędziemy komplet punktów, co umożliwi naszemu zespołowi na wiosnę kontakt z czołówką, obecnie strata wynosi 6 punktów do przewodzących Adamowic i rezerw Gaszowic, jednak ta strata na pewno jest do odrobienia, jeśli nasz zespół będzie prezentował się na odpowiednim poziomie. Przed nami jeden bardzo ważny mecz z Górkami, który w tej chwili jest priorytetowy i kolejnych 12 spotkań na wiosnę z których każdy kolejny mecz będzie tym najważniejszym a boisko zweryfikuje na którym miejscu zakończymy ten sezon.

Zbiórka zawodników o godz. 12:00 w klubie

Spotkanie sędziować będą

Dariusz Kowacz (sędzia główny)

Czesław Sroka, Gerard Taschka (sędziowie asystenci)