Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Niewykorzystane okazje się zemściły

• autor: LKSLYSKI, 2013-10-20 19:29

W XII serii spotkań podejmowaliśmy notującą ostatnio bardzo dobre wyniki drużynę Rudy Kozielskiej, która w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła aż trzynaście punktów.

kliknij więcej aby przeczytać relację

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęliśmy w podobnym zestawieniu jak  tydzień temu w Czernicy z jedna zmianą w składzie na lewej obronie D.Nieszporka zastąpił A.Wysłucha.

Pierwsza połowa to bardzo mała liczba sytuacji podbramkowych z obu stron i w końcu nasz zespół nie stracił bramki w 1 części spotkania a próbował też pograć piłką kilka razy ładnie wymieniając piłkę między sobą.

Druga część spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Wejście na boisko młodego napastnika G.Pytlika, który zastąpił Cz.Wojciechowskiego i w ciągu 2 minut miał 2 znakomite okazje na otworzenie wyniku. Po przerwie na boisku pojawił się także D.Nieszporek zastępując kontuzjowanego Tomka Langera. Dawid zaś po meczu był bardzo niezadowolony ze swojej dyspozycji szybkościowej, która gdyby była na wyższym poziomie mogła przynieść naszemu zespołowi kolejne szanse na zdobycie bramki. Następnie strzał G.Dziamałka instynktownie broni dobrze dysponowany tego dnia bramkarz gości. Napór naszej drużyny przynosi w końcu efekt a na listę strzelców wpisuje się G.Dziamałek. Wydawało się że rywala należy tylko "dobić" znakomitej okazji na wepchnięcie piłki do siatki nie wykorzystuje G.Dziamałek. Szybka kontra gości i znowu indywidualny błąd naszego obrońcy. Problem z wybiciem piłki sprokurował faul A.Wysłuchy na zawodniku gości. Sędzia nie zawahał się wskazać na 11 metr a skutecznym strzałem w środek bramki zawodnik Koziołków doprowadza do remisu. Do końca spotkania już nie było klarowniejszych sytuacji a spotkanie kończy się podziałem punktów, wynikiem 1:1

Niestety znowu strata 2 cennych punktów  mimo przewagi Lysek w tym spotkaniu trzeba się zadowolić 1 punktem. Nasza drużyna jak na razie zajmuje 12 miejsce w tabeli a już za tydzień wyjazd do raciborskiej dzielnicy Brzezie. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę 27 października o godz. 14:00

Spotkanie sędziowali:

P.Kędzior(główny)

P.Front, M.Hajduczek(asystenci)

Treningi w tym tygodniu we wtorek o godz. 17:30 na boisku Orlik przy Gimnazjum w Lyskach i czwartek o godz.17:00 na boisku