Koszmar w Samborowicach

• autor: LKSLYSKI, 2013-09-22 19:35

W VIII kolejce nasza drużyna zagrała wyjazdowe spotkanie w Samborowicach. Fatalna postawa niektórych zawodników zadecydowała o porażce 3:5. To co dzisiaj działo się na początku spotkania i zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony w naszym polu karnym jest co najmniej dziwne. Fatalne kiksy w połączeniu z fatalną postawą naszego bramkarza dały taki właśnie rezultat.

kliknij więcej, aby przeczytać relację

Spotkanie rozpoczyna się znowu fatalnie dla naszego zespołu. Nie udolność w wybiciu piłki ze swojego pola karnego doprowadziła do sprokurowania rzutu karnego, który zostaje zamieniony na bramkę. Chwilę później  znowu po złym wybiciu piłki Bartka Babczyńskiego wprost pod nogi napastnika Samborowic, który spokojnie przyjmuje piłkę i podwyższa wynik na 2:0. Bramka na 3:0 to bliźniacza sytuacja jak przy utracie gola na 0:2 postawa naszej defensywy znowu pozostawia wiele do życzenia.

Później nasza drużyna poprawiła grę czego efektem była bramka na 1:3 G.Dziamałka i kolejne sytuacje bramkowe niestety nie wykorzystane. Do przerwy wynik 1:3.

Na drugą połowę wychodzimy z 2 zmianami w składzie A.Wysłuchy zastąpił D.Nieszporek a miejsce B.Babczyńskiego zajął Cz.Wojciechowski. Niestety w krótkim czasie 2 błędy bramkarza D.Bierzy, który najpierw źle obliczył lot piłki a zawodnik Samborowic z łatwością głową pakuje piłkę w siatce. Kilka chwil później znowu fatalny błąd bramkarza. Chwilę później trener decyduje się na zmianę bramkarza D.Bierzy zastąpił B.Tytko. Nasza drużyna się nie poddała. Po faulu w polu karnym na D.Machoczku do rzutu karnego podszedł G.Dziamałek pewnie egzekwując "jedenastkę". Kilka chwil później zdobywamy bramkę na 3:5 a hattrickiem w tym meczu popisuje się G.Dziamałek. Niestety naszej drużyny nie było stać na kolejne bramki. Drużyna Samborowic się skutecznie broniła i ostatecznie dowozi zwycięstwo do końca.

O tym meczu najlepiej jak najszybciej zapomnieć. Dzisiaj była znakomita okazja zbliżyć się do górnej części tabeli niestety znowu zaprzepaszczona po fatalnych błędach indywidualnych i możemy mieć jako drużyna pretensje tylko do siebie.

P.Poznański(główny)

T.Kacorzyk, B.Faber(asystenci)

Treningi w tym tygodniu we wtorek o godz.18:00 i w czwartek o godz.17:30

W następnej IX kolejce w niedzielę 29 września o godz.16:00 będziemy podejmować na własnym boisku drużynę LKS 07 Markowice, która dzisiaj pokonała aż 6:1 drużynę Chałupek.

autor: romek250 2013-09-24 11:32:54

Profil romek250 w Futbolowo Apid zawalił wam mecz ,to po co kupiliście go , jak jest taki słaby?