Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Zwycięstwo i hat-trick Papieroka

• autor: Kanonier, 2011-09-04 18:56

Dzisiaj (4 września) o 16:00 nasza pierwsza drużyna rozegrała mecz w ramach 5 kolejki raciborskiej B-klasy. Przeciwnikiem była ekipa z Rzuchowa. Po meczu pełnym walki i przewagi naszego zespołu udało na się wreszcie przerwać nie moc i wygrać te spotkanie. Mecz kończy się wynikiem 4-3 i 3 pkt. zostają w Lyskach.

Kliknij więcej aby poznać relacje z meczu i skład Lysek

Piękny słoneczny początek września do Lysek przyjechała drużyna Rzuchowa - w A-klasie graliśmy z nimi dramatyczne mecze o utrzymanie.Teraz nas los spotkał po tylu sezonach w B klasie. Mecz rozpoczął się od mocnych akcentów gospodarzy którzy mocno zaatakowali bramkę przyjezdnych ale dopiero w 30 minucie zdobyli bramę na 1-0 po akcji Piotra Zientka i po zagraniu na "nos" do Papieroka, który strzela głową na 1-0.

Bramkę na 2-0 strzelił te sam zawodnik, który w zamieszaniu podbramkowym zachował najwięcej spokoju. Do przerwy drużyna Lysek zmierzała po 3 punkty. W drugiej połowy już na początku z rzutu wolnego po rykoszecie piłkę na 1-2 skierowała zawodnik gości.

Gdy wydawało się że Lyski już opanowały środek pola i grę - nagle w nieporozumieniu obrońców z bramkarzem goście wyrównują na 2-2 i rozpoczyna się od nowa.

Gdy już wydawało się wszystkim ze remis będzie sukcesem Lysek. Swoją akcje rozpoczęli Papierok i Zimoń, ale bramkę na 3-2 strzela Machoczek, który przytomnie zachował się w polu karnych, chwila później pada kolejna bramka - Papierok sam wywalczył piłkę i po rajdzie mijając obrońców wpakował piłkę na 4-2. W doliczonym czasie gry po zderzeniu się napastnika z naszym obrońcom. Sędzia w dosyć dziwny sposób dyktuje karnego i goście to wykorzystują.