Transfery

Transfery LKS Lyski:

Runda jesienna 2014r.

Przybyli:

Odeszli: Paweł Papierok ?, Mateusz Sułkowski ?

Runda wiosenna 2014r:

Przybyli: Szymon Przygoda - transfer definitywny(Jedność Jejkowice), Adrian Czogała - transfer definitywny(LKS Górki Śl.), Wojtek Guzy(wolny zawodnik)Grzegorz Gańczorz(powrót z wypożyczenia)

Odeszli: Maciek Jakubiak(zakończył przygodę z piłką), Łukasz Molendowski(wyjazd za granice)

Runda jesienna 2013r:

Przybyli: Szymon Przygoda - wypożyczenie (Jedność Jejkowice), Adrian Wysłucha - definitywny(Naprzód Rydułtowy, ostatnio LKS Pstrążna), Tomek Langer - wypożyczenie (TKKF Jedność Grabownia), Bartek Babczyński - (wolny zawodnik, kiedyś juniorzy TKKF Jedność Grabownia), Mateusz Janus (wolny zawodnik), Bartosz Pytlik - transfer czasowy (LKS Bogunice), Mateusz Sułkowski - transfer definitywny (MKS 32 Radziejów)

Odeszli: Sebastian Zimoń (Wypoczynek Buków), Kamil Gawlyta - transfer definitywny (MKS 32 Radziejów), Artur Gryt, Rafał Rudzok( nie wznowili treningów),  Grzegorz Gańczorz - transfer czasowy (LKS Bogunice), Dominik Szweda (Jedność Jejkowice), Rafał Kuczera, , Tadek Procek, Daniel Kwiatkowski, Mateusz Gaszka, Dawid Czeszkiewicz, Adam Świdergoł (z drużyny juniorów zakończyli przygodę piłką)

Zawodnicy na czerwono/zielono to już potwierdzone transfery a co do przyszłości zawodników wracających po okresie wypożyczenia zdecydują kluby (po porozumieniu się).

Runda wiosenna 2013r:

Przybyli: Mateusz Kowalik (wolny zawodnik), Dariusz Bierza (GKS Dąb Gaszowice), Maciek Jakubiak, Łukasz Molendowski, Jarosław Pakura (z drużyny juniorów)

Odeszli: Mateusz Musioł (powrót po wypożyczeniu GKS Dąb Gaszowice), Krzysztof Wypchoł (Jedność Jejkowice), Dawid Boczek (nie wznowił treningów), Piotr Skowronek (LKS Górki Śl.), Jarosław Sznajder(kontuzja), Kamil Gawlyta (wypożyczenie MKS 32 Radziejów)

Runda wiosenna 2012r:

Przychodzą: Daniel Mrozek ( LKS Górki Śl. - powrót po wypożyczeniu), Daniel Żymełka (Naprzód Rydułtów - transfer definitywny), Piotr Kwiczała (wznowił treningi), Grzegorz Gańczorz (Jedność Jejkowice- transfer definitywny),

Odchodzą: Marek Habram (Nie wznowił treningów), Zbigniew Dyczka (MKS 32 Radziejów - wypożyczenie), Dawid Nieszporek, Dawid Machoczek (obaj GKS Pierwszy Chwałowice - wypożyczenie), Dawid Czeszkiewicz (Naprzód Rydułtowy - transfer definitywny), Mateusz Miur, Mateusz Gawliczek (obaj TKKF Zuch Orzepowice- transfery definitywne), Roman Gluck (Nie wznowił treningów), Michał Kuźnik (kontuzja), Krzysztof Gwoźdź (Nie wznowił treningów)

Runda jesienna 2012r:

Przybyli: Bartosz Tytko (TS Górnik Pszów), Dawid Nieszporek, Dawid Machoczek (obaj GKS Pierwszy Chwałowice - powrót po wypożyczeniu) Krzysztof Wypchoł (MKS 32 Radziejów) - definitywny , Mateusz Musioł (Dąb Gaszowice - wypożyczenie), Łukasz Kuczera ( z drużyny juniorów), Maciek Jakubiak i Daniel Kwiatkowski - juniorzy(wolni zawodnicy), Dawid Czeszkiewicz (Naprzód Rydułtowy - juniorzy)

Odeszli: Kamil Gawlyta (MKS  32 Radziejow - wypożyczenie),Dariusz Bierza ( GKS Dąb II Gaszowice), Piotr Kwiczała (nie wznowił treningów), Zbigniew Dyczka( TKKF Zuch Orzepowice)